4 סיבות לחשיבות של תעודת SSL באתר האינטרנט שלך

אז מה זו בכלל תעודת SSL ומי צריך אותה? רמז – כל מי שיש לו אתר אינטרנט. הסיבות לכך מפורטות במאמר הבא:

By HODAYA GOTTESMAN

  1. מאבטח את האתר –

מי לא מכיר את הודעת השגיאה "אתר זה אינו מאובטח"? רובנו סוגרים מיד את הדפדפן אחרי הודעה כזו. אף אחד מאיתנו לא רוצה לגרום נזק למחשב שלו. תעודת SSL מבטיחה שהאתר שאנו גולשים בו מאובטח. וכולנו רוצים לגלוש באתרים בטוחים. האות S בביטוי HTTPS מרמזת על כך שהאתר שאתם גולשים בו מאובטח עם תעודת SSL.

החל משנת 2018 גוגל מסמנת אתרים לא מאובטחים, ולצד שורת הכתובת של אתרים לא מאובטחים מופיע הביטוי "לא מאובטח".

  1. משפר את המהימנות שלך בפני הלקוחות –

גם אם יש לך "רק" אתר תדמיתי ולא חנות אינטרנטית, חשוב מאוד לאבטח את האתר בצורה הטובה ביותר. זה משפר את המהימנות שלך בפני הלקוחות. אם הלקוחות לא יכולים לסמוך עליך, הם לא יבקרו באתר שלך ולא יקנו ממך. אחד הגורמים לשיפור התעבורה לאתר שלך היא לשדר ללקוחות שלך שחשוב לך לדאוג לאבטחתם ותעודת SSL היא דרך נפלאה לעשות זאת.

ואם יש לך חנות אינטרנטית – אז כנראה שהאתר שלך כבר מאובטח עם תעודת SSL – זוהי אחת מ-12 הדרישות שחייבות להתקיים על-מנת לחבר את אתר האינטרנט שלכם לסליקת אשראי.

  1. עוזר לקידום שלך בגוגל (SEO) –

אם חשוב לך שהאתר שלך יהיה מקודם בגוגל (בנינו – למי זה לא חשוב?) כדאי שתהיה לך תעודת SSL. לשיפור הדירוג שלך בתוצאות החיפוש בגוגל כדאי שתהיה גם לאתר שלך סימון שהוא מאובטח.

  1. משפר את מהירות האתר –

בעבר היה נהוג לחשוב שהתקנת תעודת SSL לאתר מובילה לטעינה איטית שלו. זה מיתוס. העובדה היא ש- HTTPS גורם לאתרים שלך לעלות (להטען) במהירות הרבה יותר גבוהה, ובכך ביצועי האתר משתפרים. זה, בתורו, משפר את אופטימיזציה למנועי חיפוש ועוזר לך בשיווק באינטרנט.

אהבתם את המאמר? שתפו >>>

דילוג לתוכן